с. Глеваха,
вул. Київська, 198
подивитись на карті

Пн-Нд: 09:00 - 20:00 +38 067 440 30 90
UA RU
Обрати інший ресторан
Головна Про ресторан

Про ресторан

«БІСТРО ПЕКАРЯ» - Глеваха

Змінити Вашу стереотипну думку про придорожній ресторан? Легко! «Бістро Пекаря» – місце, де усталені шаблони трансформуються в дещо зовсім нове. Замість невиразної кухні у незрозумілому інтер’єрі наш ресторан зустріне Вас гастрономічним різноманіттям, красою та затишком.

Знамениті страви, приготовані з італійських продуктів. Наприклад, різотто з білих грибів, два види пасти, равіолі, вісім видів свіжоспеченого хліба за фірмовими рецептами, м’ясні страви: томлені реберця, телячі медальйони у вершково-трюфельному соусі, італійські салати та закуски – це далеко не повний список гастрономічних задоволень. Пасту тут виготовляють самостійно, з італійського борошна Caputo.

Обов’язково скуштуйте оселедця під вершковим соусом, якщо любити рибу. М’ясо в «Бістро Пекаря» готується на аргентинському грилі Парилья, завдяки чому шкідливі речовини не осідають на їжу, вона вільна від канцерогенів.

Дуже смачні салати, піца, паста, різотто, равіолі. Ви закохаєтесь в це місце, тому що «Бістро Пекаря» Глеваха – це «про їжу» і не тільки. Оскільки ми готуємо у форматі ресторану при дорозі, логічно зробити акцент на безпеку та сервіс. Те та інше в нас на високому рівні: стоянка знаходиться під відеонаглядом, офіціанти усміхнені та привітні, добре знають меню і готові допомогти з вибором страви, а наші кухарі – справжні майстри своєї справи.

В ресторані ми пропонуємо смачні десерти, великий вибір чаю, кави та безалкогольних напоїв власного виробництва.

Про ресторан

ДІТИ – ЗАВЖДИ БАЖАНІ ГОСТІ

В нашому ресторані — діти завжди бажані гості. Шеф-кухар ресторану приділив особливу увагу стравам дитячого меню. Аніматор закладу орієнтуючись на вік та захоплення дитини запропонує весело провести час у кімнаті з окулярами віртуальної реальності та ігровими приставками Sony Playstation. А також відчути себе в ролі справжнього шеф-кухаря і самостійно приготувати кулінарний шедевр на спеціально обладнаній дитячій кухні. На території ресторану «Бістро Пекаря» встановлений дитячий майданчик від компанії «Інтер Атлетика», виготовлений з якісних матеріалів, що відповідають усім вимогам безпеки.

Ресторан «Бістро Пекаря» Глеваха – місце для дивовижної зупинки, місце, де можна знайти нового себе.

Мережа ресторанів
«Бістро Пекаря»

Ресторан в смт. Глеваха входить в мережу «БІСТРО ПЕКАРЯ», де діють єдині стандарти кухні та сервісу. Знамениті страви, приготовані з італійських продуктів. Наприклад, різотто з білих грибів, два види пасти, равіолі, вісім видів свіжоспеченого хліба за фірмовими рецептами, м’ясні страви: томлені реберця, телячі медальйони у вершково-трюфельному соусі, італійські салати та закуски – це далеко не повний список гастрономічних задоволень.

«Бістро Пекаря»
Бістро Пекаря на Тарасівській - Київ Бістро Пекаря - Глеваха Бістро Пекаря - Кононівка Бістро Пекаря - Березівка Бістро Пекаря - Межигір'я
закрити вікно сповіщення

Ресторани – завжди про смак! Але зараз ресторани ще і про тепло, світло, Wi-Fi. Генератори працюють, і ми працюємо! Разом переможемо! 💙💛