с. Глеваха,
вул. Київська, 198
подивитись на карті

Пн-Нд: 09:00 - 20:00 +38 067 440 30 90
UA RU
Обрати інший ресторан
Головна Все про їжу Корпоратив для компанії: організація та проведення

Корпоратив для компанії: організація та проведення

Провести святковий захід для співробітників можна в нашому сімейному ресторані. Грамотно організований корпоратив порадує співробітників і внесе різноманітність в робочий процес. Це вплине на добре ставлення працівників один до одного і до компанії. Такий варіант корпоративу в заміському ресторані підійде як для невеликих, так і для великих компаній.

Корпоратив компанії

Якісно організований і проведений корпоратив для маленької компанії на значний термін забезпечить мотивацію співробітників.

Готуючи корпоратив для великих компаній, важливо враховувати кількість людей, а також чи будуть присутні разом з іншими діти. Для них в ресторані передбачене дитяче меню, кімната з окулярами віртуальної реальності і ігровими приставками Sony Playstation, майданчик для дітей та аніматори.

Успішність банкету залежить від багатьох факторів. Меню заходу варто розробляти відповідно до уподобань працівників. Тому банкет святкового корпоративу для маленької або великої групи ви можете розробити спільно з персоналом ресторану.

 

Як організувати корпоратив для компанії

Сценарій новорічного корпоративу для маленької компанії – важливий критерій, який впливає на загальне враження.

Приблизний план:

  1. Загальний збір в ресторані для корпоративу (близько години). Так як не всі гості прибувають одночасно, краще відвести на це якийсь час, щоб ніхто не пропустив початок.
  2. Офіційна частина (1,4 години). На цьому етапі можна повідомити якусь цінну інформацію працівникам, видати премії і нагороди або виступити з промовою заохочення і подяки.
  3. Розважальна програма (3 години). Проведення конкурсів забезпечить гарний настрій, але планувати її слід грамотно, не перевантажуючи гостей.
  4. Вільне спілкування (3 години). В цей час всі зможуть розслабитися. Можна влаштувати дискотеку або, навпаки, поставити легку фонову музику – орієнтуєтеся на мету і стиль святкування.
  5. Заключна частина (півгодини). Щоб всі встигли один з одним попрощатися і трохи заспокоїтися.

Замовити банкети на корпоратив в ресторані можна на нашому сайті.

Де провести корпоратив для співробітників

Оренда залу для корпоративу – універсальне рішення. Завдяки спільному проведенню часу, співробітники компанії зможуть відпочити, зблизитися в неформальній обстановці. Це позитивно вплине на атмосферу і працездатність колективу.

Традиційний спосіб святкування підійде для будь-якого приводу і при будь-якій погоді. Площа ресторану становить 320 кв. м. Основний зал вміщує 60 чоловік. У нашому винному бутіку представлений великий вибір якісних вин від світових виробників. Тому замовити банкет у нас – оптимальне рішення для тих, хто зацікавлений у відмінному проведенні свята.

Корпоратив на природі з колегами ідеально підійде для теплої пори року. Площа території складає 2400 кв. м. Тераса ресторану розрахована на 30 гостей, літня тераса – на 50. Для приготування м’яса на грилі в наявності є аргентинський гриль (Парилья).

Сам ресторан розташований в с. Глеваха, по Одеській трасі. Стоянка оснащена відеоспостереженням, додатково встановлені зарядні станції для електрокарів.

Ми надаємо майданчик для виїзної церемонії, а також можливість замовити корпоратив в ресторані.

Ми здійснюємо доставку з ресторану кожен день в радіусі до 20 км. Працює доставка з 9:00-21:00. Послуга доставки безкоштовна при замовленні від 500 грн.

закрити вікно сповіщення

Ресторани – завжди про смак! Але зараз ресторани ще і про тепло, світло, Wi-Fi. Генератори працюють, і ми працюємо! Разом переможемо! 💙💛